Påselingsliste Harstad Travpark, 10.11.18

Løp 1
1 1 Torpa Olga H3
1 2 Lille Ville Mo A17
1 3 Stjärn Viktor D6
1 4 Stjerne Fia G3
1 5 Lykkje Il H4
1 6 Brønnlund Thelma H5
Løp 2
2 1 Kingofthehill D10
2 2 Blue On Line A3
2 3 Valcyrie Simoni TOTONOR
2 4 Tobros Augustinu A20
2 5 C. Thunderboy B24
2 6 Reventon B17
2 7 Arctic Shot D7
2 8 Zetus C1
2 9 Next Photo Diamant TOTONOR
2 10 M.T Fortune Winner F9
2 11 El Muro B.R C2
Løp 3
3 1 Peaceandlove E4
3 2 Kiara Royal G1
3 3 Paradise Rain D8
3 4 Cold Seashell F5
3 5 Cobbys Supersweet F11
3 6 Emerald F7
3 7 Easter Sisu F8
Løp 4
4 1 Askehaug Kongen C3
4 2 Sherikan HOT10
4 3 Vertigo Scott A4
4 4 Valle Trygg C5
4 5 Brønnlund Ask H6
4 6 Gardin Trappa HOT9
4 7 Billy Kravall E5
4 8 Villdensky B22
4 9 Valle Trym TOTONOR
Løp 5
5 1 T.M Black Widow A2
5 2 Bevis C.N B21
5 3 I’m On Fire E3
5 4 Millmessi A21
5 5 Alitrix C7
5 6 Mount’s Lucky F4
5 7 Juliano Extreme B19
5 8 Pinewood Man D1
Løp 6
6 1 Torpa Nora HOT8
6 2 Kor Kosen B20
6 3 Søviktindra A6
6 4 Å.Duheiterabalder H2
6 5 Ulve Jentas Fossli A16
6 6 Komnes Kristin D2
6 7 Gamnes Kos G2
6 8 Daragon A15
Løp 7
7 1 Milliam Dream C9
7 2 Amaze Me peak F1
7 3 Almighty Boogie F6
7 4 Ricasoli Classico F3
7 5 Ancor Rich D9
7 6 Bella Vita G10
7 7 Pennsylvania F2
7 8 Rose Töll F10
7 9 Sweet Frecel G5
7 10 Thai Paycheck C8
7 11 Evil Eyes F12
7 12 Red Basin STORHAUG
Løp 8
8 1 Gomnes Birk G4
8 2 Grøtte Odin A22
8 3 Å.Gnisten HOT7
8 4 Silke Chasmina A14
8 5 Scott Odin D4
8 6 Spang Kinge C10
8 7 Henrik A23
8 8 Kringlers Viktor E6
8 9 Philip Lyn C4
8 10 Svart Jo D5
Prøveløp Montè
20 1 Girl Power D3
20 2 Skjetnejerva A18
Prøveløp
21 1 Dixi Elden G6
Ponniløp
Ponni 1 Cronelds Cadett HOT6/C6
Ponni 2 Østerengens Frazer HOT5/ TOTONOR
Ponni 3 Jazz HOT4/TOTONOR
Ekstra
Shocking Icon B18
M.Leivseth B23
Mellem Faksa A5
Bokser merket med * deles med andre hester.                                                       Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.