Påselingsliste Harstad Travpark 24.11.2008

Løp 1
1 1 Cankus What’s Up D1
1 2 Bella Press F2
1 3 Peaceandlove E4
1 4 Emerald F9
1 5 Easter Sisu F4
1 6 Paradise Rain D5
1 7 Almighty Boogie F6
1 8 Surprise Pointer F8
1 9 Ricasoli Classico F11
1 10 Red Hot Diablo C4
Løp 2
2 1 X.Factor E12
2 2 Saxoi D6
2 3 Reventon A6
2 4 October Kronos F7
2 5 Augustus F. D9
2 6 Camilio C6
2 7 Be Spontaneous D4
2 8 Orlando Croft D7
Løp 3
3 1 Pinewood Man D10
3 2 Alitrix C9
3 3 Blue On Line C10
3 4 Valcyrie Simoni TOTONOR
3 5 Twentysix Paupau B19
3 6 Mount’s Lucky F12
3 7 Tobros Augustinu A19
3 8 Prima Nova D8
Løp 4
4 1 Sjåvoll Lykke G10
4 2 Kor Kosen B20
4 3 Søviktindra A5
4 4 Sjøvoll Varden A22
4 5 Vertigo Scott A4
4 6 Willodin E11
4 7 Å.Duheiterabalder H2
4 8 Ulve Jentas Fossli B17
4 9 Ros Svarta H5
4 10 Daragon B16
Løp 5
5 1 STRØKET
5 2 Kringlers Viktor E6
5 3 Veels Balo C7
5 4 Gomnes Birk G3
5 5 Willblesen STORHAUG
5 6 Silke Chasmina A14
5 7 Svart Jo B3
5 8 Scott Odin B2
5 9 Myr Faksen B11
Løp 6
6 1 Tysvær Tor A18
6 2 Valle Milli STORHAUG
6 3 Gardin Trappa HOT10
6 4 Billy Kravall E2
6 5 Brønnlund Ask H6
6 6 Valle Trym TOTONOR
6 7 Moe Aria B24
6 8 Å.Gnisten HOT8
6 9 Sherikan HOT9
6 10 Skjetnejerva A23
6 11 Grøtte Odin A20
Løp 7
7 1 Choco Fan Am B22
7 2 Ancor Rich D3
7 3 Thai Paycheck C5
7 4 Evil Eyes F5
7 5 Amaze Me Peak F1
7 6 Bevis C.N. B21
7 7 Red Basin STORHAUG
7 8 Pennsylvania F10
7 9 Bella Vita G9
7 10 I’m On Fire E3
7 11 Juliano Extreme B18
7 12 Rose Töll F3
Løp 8
8 1 Lille Ville Mo A16
8 2 Torpa Olga H3
8 3 Lørje Philipa STORHAUG
8 4 Stjärn Viktor D2
8 5 Stjerne Fia G2
8 6 Brønnlund Thelma H7
8 7 Mille My A17
8 8 Hovtun Faks A2
8 9 Sjøvoll Anna A21
8 10 Lian Prinsen B4
8 11 Lykkje Il H4
Prøveløp monte
20 1 Gamnes Kos G1
20 2 Nordby Frøya A15
Ponniløp
Ponni 1 Mirias Mario Totonor
Ponni 2 Cronelds Cadett C8
Ponni 3 Tauruss Totonor
Ponni 4 Østerengens Frazer Totonor
Ekstra
E.Olsen A3
Frk. Daniella B23
Unghestsamling
Mellem Bris B5
Nordby Håp B6
Mellem Stjerne B7
Svensrud Jo B8
Nordby Best B9
Mellem Blix B10
Tanic Plane B14
Mellem Tyr B15
Suksess Terta B16*
Gina W B17*
Stjerne Lilja B18*
Ville Valentine B19*
Svensrud Jerka B20*
Ville Lille Faksen B21*
Sjøvoll Julius B22*
Gamnes Einstein B23*
Gamnes Karamba B24*
Sjøvoll Karma C3
Sølltea C2
Sølljerva C1
Bokser merket med * deles med andre hester.

Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.