Boksliste 03.08.2019

Påselingsliste Harstad Travpark, 03.08.19
Løp 1
1 1 Hauan Balder H 9
1 2 Torpa Olga HOT 4
1 3 Mellem Tyr H 1
1 4 Sjøvoll Julius HOT 7
1 5 Uberg Odin E 9
1 6 Lille Ville Mo HOT 6
1 7 Bråtnes Idun C 8
1 8 Briskeby Stjernen D 5
1 9 Turbo Trine D 6
1 10 Brønnlund Thelma H 4
1 11 Polar Aurora C 10
1 12 Alonso Borka A 21
1
1 14 Særheims Lona A 20
1 15 Stjerne Fia G 1
Løp 2
2 1 Gina W H 5
2 2 Grizzly Boko D 4
2 3 Josselin W.F B 6
2 4 Victor’s Voice A 22
2 5 Thai Allure A 10
2 6 Flourlake’s Adam F 9
2 7 Valnes Felix F 4
2 8 Blue Angel V.S B 5
2 9 Rocking Love F 10
Løp 3
3 1 August Stensbæk A 7
3 2 Alpha Estate C 1
3 3 Netanica TOTONOR
3 4 Lilla Robert F 3
3 5 Oliver G.T E 1
3 6 Looking Flower Shine STORHAUG
3 7 Lady’s Blue News A 2
3 8 Choco Fan Am A 17
3 9 Onboard Broline F 6
3 10 Kabanoss B 11
3 11 Toutre C 5
3 12 Perfect King B 15
3 13 Next Photo Diamant TOTONOR
3 14 Falcon W.F B 4
3 15 Bartender In F 5
Løp 4
4 1 Tysvær Marit A 3
4 2 Romhus Gulle A 19
4 3 Sjøvoll Anna H 8
4 4 Mille My H 7
4 5 Nordens Lys B 20
4 6 Lørje Philipa HOT 5
4 7 Voi Voi E 8
4 8 Å.Duheiterabalder H 2
4 9 Romhus Frigg’n F 2
4 10 Hefti Maia A 8
4 11 Komnes Kristin E 3
4 12 Gullkontoen F 11
4 13 Finfaksa H 6
4 14 Tyri Troll A 18
4 15 Søviktindra A 15/E8
Løp 5
5 1 Medd A 6
5 2 Bevis C.N B 22
5 3 Yankee Plane A 16
5 4 Juliano Extreme B 16
5 5 Filippa B.R D 1
5 6 Atlas Eagra C 7
5 7 Valcyrie Simoni TOTONOR
5
5 9 Shiver W.F B 3
5 10 Magic Allybis C 4
5 11 Desire S.E HOT 2
5 12 Reventon B 14
Løp 6
6 1 Sjøvoll Varden HOT 8
6 2 Å.Gnisten HOT 9
6 3 Spang Kinge F 1
6 4 Nordby Viktor G 7
6 5 Taurun Tykki F 7
6 6 Silke Chasmina E 2
6 7 Philip Lyn F 12
6 8 Scott Odin B 18
6 9 Svart Jo B 19
6 10 Polar Northug C 2
6 11 Bjørlifant B 1
6 12 Kringlers Viktor E 6
6 13 Myr Faksen A 13/ E12
6 14 Vertigo Prins G 10
6 15 Junifaks A 23
Løp 7
7 1 Kiara Royal G 2
7 2 Annabella Knick B 24
7 3 Helix B 2
7 4 Cantaro TOTONOR
7 5 Staro Mary Lou B 8
7 6 Quadro Bonanza H 10
7 7 Fanucci Am C 3
7 8 Girl Power E 4
7 9 Real Superb D 8
7 10 Whispering Pines C 9
7 11 Bella Vita G 8
7 12 Caipirinha G 9
Løp 8
8 1 Shocking Icon B 17
8 2 Marciano B 7
8 3 Premier Kronos B 12
8 4 Rosso Pomodoro B 10
8 5 Little Red Corvette D 9
8 6 El Muro B.R D 10
8 7 Västerbo Fantast C 6
8 8 Augustus F B 9
8 9 Remote Control F 8
8 10 Fam B.R D 3
Løp 9
9 1 Tysvær Tor A 11
9 2 Valle Milli STORHAUG
9 3 Stina Mi E 12
9 4 Kor Kosen B 21
9 5 Villdensky B 13
9 6 Soleina H 3
9 7 Grøtte Odin A 9
9 8 Billy Kravall E 5
9 9 Moe Aria A 14/E9
9 10 Gardin Trappa HOT 10
9 11 Gomnes Birk B 23
9 12 Willblesen A 4
9 13 Ros Svarta G 6
9 14 Valle Trym TOTONOR
9 15 Horgen Ylva D 2
Ponniløp
Ponni 1 Tauruss TOTONOR
Ponni 2 Cronelds Cadett D 7
Ponni 3 Svarvar Fieger G 3
Ponni 4 Østerengens Frazer TOTONOR
Ponni 5 Liens Tamlin A 5
Ponni 6 Jazz TOTONOR
Show Gamnes Kos G 4
Ekstra
Bokser merket med * deles med andre hester.                                                         Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.