Boksliste 17.08.2019

Påselingsliste Harstad Travpark, 17.08.19
Løp 1
1 1 Nås Salvana H6
1 2 Torpa Olga H5
1 3 Hauan Balder A23
1 4 Bråtnes Idunn B3
1 5 Mellem Tyr H1
1 6 Uberg Odin A14
1 7 Lille Ville Mo A10
Løp 2
2 1 Bambino Amore G5
2 2 Bella Vita G7
2 3 Twentysix Paupau B16
2 4 Flory Pine C7
2 5 Caipirinha G8
2 6 Blue On Line D7
2 7 O.K. Carrol B6
2 8 Girl Power E
2 9 El Muro B.R D8
2 10 Valcyrie Simoni TOTONOR
Løp 3
3 1 Explosive Ends A2
3 2 August Stensbæk A3
3 3 Broadway D2
3 4 Victor’s Voice C9
3 5 Quadro Bonanza H10
3 6 Cantaro TOTONOR
3 7 Power Va Bene C3
Løp 4
4 1 Lørje Philipa A9
4 2 Stjerne Fia G1
4 3 Særheims Lona A21
4 4 Alonso Borka A20
4 5 Søviktindra B5
4 6 Sjøvoll Anna A22
4 7 Romhus Gulle A19
4 8 Finfaksa A15
Løp 5
5 1 Choco Fan Am C8
5 2 Mon Amie Superb B7
5 3 Juliano Extreme B17
5 4 Perfect King B19
5 5 Desire S.E B13
5 6 Reventon B18
5 7 Next Photo Diamant TOTONOR
Løp 6
6 1 Oddvar C6
6 2 Askehaug Kongen D3
6 3 Tyri Troll A18
6 4 Komnes Kristin E
6 5 Lina Wictoria E
6 6 Å.Duheiterabalder H4
6 7 Hefti Maia A5
6 8 Sjøvoll Varden HOT10
6 9 Soleina H3
6 10 Adelinn D9
6 11 Villdensky B20
6 12 Stina Mi A6
Løp 7
7 1 Valle Trym TOTONOR
7 2 Gardin Trappa HOT8
7 3 Gomnes Birk C5
7 4 Nordby Viktor G4
7 5 Å.Gnisten HOT9
7 6 Grøtte Odin A4
7 7 Billy Kravall E
7 8 Sherikan HOT7
7 9 Junifaks C10
7 10 Silke Chasmina A13
7 11 Vertigo Prins G10
7 12 Myr Faksen B1
Løp 8
8 1 Ron Dennis D5
8 2 Rambunctious Ravin D6
8 3 Yuma Kitten D10
8 4 Gina W. B8
8 5 Gamnes Magica G2
8 6 Kiara Royal G3
8 7 Gold Passion C2
Prøveløp 20
20 1 Kringlers Solan H9
20 2 Stjerne Lilja G6
20 3 Blissi Jakson B14
20 4 Mellem Faksa B4
Prøveløp
21 1 Ville Lille Faksen A11
21 2 Spang Kongen B2
21 3 Follstadgutten A16
21 4 Smørlifaks A17
21 5 Briskeby Stjernen D4
Ekstra
M.Leivseth B21
Prinsesse Dalice C4
Bokser merket med * deles med andre hester.                                                         Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.