Bokslister 12.10.2019

Påselingsliste Harstad Travpark 12.10.2019
Løp 1 Løp 7
1 1 Sjø Bris C 2 7 1 Mon Amie Superb G 6
1 2 Lørje Philipa G 2 7 2 Millmessi A 5
1 3 Voi Voi A 14 7 3 Brasil B 6
1 4 Særheims Lona A 20 7 4 Juliano Extreme B 14
1 5 Finfaksa A 16 7 5 Ladys Blue News C 1
1 6 Lian Prinsen D 1 7 6 Camilio D 2
1 7 Mellem Tyr H 1 7 7 Littlie Red Corvette D 6
Løp 2 7 8 EL Muro B.R D 7
2 1 Ros Svarta G 4 7 9 Reventon B 18
2 2 Brønnlund Ask H 4 7 10 Arctic Shot F 11
2 3 Gomnes Birk B 21 7 11 Shocking Icon B 15
2 4 Adelin D5 7 12 Buck Boko F 10
2 5 Grøtte Odin A 8 Løp 8
2 6 Willblesen C 5 8 1 Ville Lille Faksen A 11
2 7 Kringlers Viktor E 8 2 Lille Ville Mo A 10
2 8 Svart Jo B 2 8 3 Emse Balder B 7
2 9 Scott Odin B 3 8 4 Uberg Odin A 15
2 10 Myr Faksen A 3 8 5 Bråtnes Idunn A 18
Løp 3 8 6 Hauan Balder A 23
3 1 Honey Roll D 9 8 7 Turbo Trine C 6
3 2 Tanic Plane B 17     Ponniløp
3 3 Rambunctious Ravin C 7 Ponniløp 1 Lexus Hot 5
3 4 You C D 4 Ponniløp 2 Brana Fra Forsøl Hot 6
3 5 Costasera F 7 Ponniløp 3 Taurus Hot 7
3 6 Gamnes Magica G 1 Ponniløp 4 Cronelds Cadett C 8
3 7 Blackjack Bonanza E Ponniløp 5 Liens Tamlin C 3
3 8 Bocelli Beyonce F 1 Ponniløp 6 Østerengens Frazer Hot 9
3 9 Surprise Pointer F 6 Ponniløp 7 Jazz Hot 10
3 10 Easter Sisu F 5 Prøveløp
Løp 4 20 1 Anabel C 4
4 1 Quadro Bonanza H 10 20 2 Standpoints Joker B 20
4 2 Fastmoney A 9 20 3 Sherikan Hot 7
4 3 Ancor Rich F 8 20 4 Mellem Briss A 4
4 4 Cantaro Totonor 20 5 Stjerne Lilja G 10
4 5 Oliver G.T E Ekstra
4 6 Pennsylvania F 4 Silkeprinsen C 10
4 7 Choco Fan Am B 5 Storminoor B 19
4 8 Bevis C.N B 22 Bokser merket med * deles med andre hester.                                                         Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.
4 9 Netanica Totonor
4 10 Girl Power E
4 11 Yankee Plane B 16
4 12 Super Orlando E
Løp 5
5 1 Marielle Carjan F 12
5 2 Gina W G 5
5 3 Badboy Birdie F 9
5 4 You Daz D 3
5 5 Double Cross F 2
5 6 Bless You A 19
5 7 August Stensbæk A 7
5 8 The Love D 10
5 9 Explosive Ends A 6
5 10 Annabella Knick B 24
5 11 Ricasoli Classico F 3
5 12 Thai Patchek D 8
Løp 6
6 1 Spang Kongen A 17
6 2 Tyri Troll A 21
6 3 Å Duheiterabalder H 3
6 4 Tysvær Tor H 5
6 5 Sjøvoll Varden Hot 9
6 6 Soleina H 2
6 7 Valle Trym Totonor
6 8 Kor Kosen B 23
6 9 Nordby Viktor G 3
6 10 Villdensky C 9
6 11 Å Gnisten Hot 10
6 12 Billy Kravall E
6 13 Gardin Trappa Hot 8