Bokslister 26.10.2019

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 26.10.19
Løp 1
1 1 Sølljerva D 1
1 2 Rygval C 5
1 3 Uberg Odin A 14
1 4 Bråtnes Idunn A 11
1 5 Troll Tussi C 3
1 6 Ville Lille Faksen A 4
1 7 Brønnlund Thelma H 5
Løp 2
2 1 Honey Roll C 9
2 2 You C D 7
2 3 Flourlaks Benjam F 6
2 4 Blackjack Bonanza E
2 5 Easter Sisu F 7
2 6 Tanic Plane B 15
2 7 Rambunctious Ravin C 6
2 8 Costasera F 4
2 9 Gina W G 7
2 10 You Daz D 8
2 11 Explosive Ends A 8
2 12 Badboy Birdie F3
2 13 August Stensbæk A 6
2 14 Bless You A 17
Løp 3
3 1 Fastmoney A 7
3 2 Girl Power E
3 3 Cantaro Totonor
3 4 Indian Fanatic B 11
3 5 Annabella Knick B 24
3 6 Ancor Rich F 2
3 7 Choco Fan Am A 16
3 8 Pennsylvania F 8
3 9 Netanica Totonor
3 10 Thai Paycheck C 10
3 11 Oliver G.T E
3 12 Flourlakes Adam F 5
Løp 4
4 1 Juliano Extreme B 7
4 2 Bella Vita E
4 3 Blue On Line D 3
4 4 Mon Amie Superb G 8
4 5 Bevis C.N B 22
4 6 Yankee Plane B 16
4 7 O.K. Carrol A 12
4 8 Super Orlando E
4 8 Caipirinha E
4 10 Photo Frecel G 3
4 11 Fam B.R D 4
4 12 Ladys Blue News B 3
Løp 5
5 1 Hauan Hera A 21
5 2 Nordens Lys B 17
5 3 Tyri Troll A 18
5 4 Spang Kongen A 10
5 5 Willodin B 10
5 6 Valle Milli Storhaug
5 7 Stina Mi H 7
5 8 Soleina H 1
5 9 Tysvær Tor G 5
5 10 Adelinn D 6
5 11 Villdensky B 21
5 12 Kor Kosen B 23
Løp 6
6 1 Rock Cape Black F 10
6 2 Artic Shot F 1
6 3 Millmessi A 5
6 4 Onrique F 9
6 5 Camilio D 9
6 6 Reventon B 5
6 7 Shocking Icon B 9
6 8 Perfect King B 4
6 9 Valcyrie Simoni Totonor
6 10 Zetus D 10
6 11 Filippa B.R. D 5
6 12 W.J.Eminent Bergen B 8
Løp 7
7 1 Å Gnisten Hot
7 2 Sherikan Hot
7 3 Ros Svarta H 8
7 4 Nordby Viktor G 4
7 5 Billy Kravall E
7 6 Gardin Trappa Hot
7 7 Brønnlund Ask H 4
7 8 Gomnes Birk B 19
7 9 Grøtte Odin A 9
7 10 Valle Trym Totonor
7 11 Spang Kinge C 2
7 12 Kringlers Viktor E
7 13 Philip Lyn F 12
Løp 8
8 1 Hauan Balder A 23
8 2 Turbo Trine C 8
8 3 Lille Ville Mo A 3
8 4 Voi Voi A 15
8 5 Lørje Philipa G 9
8 6 Brunteblakken C 1
8 7 Særheims Lona A 19
8 8 Wik Faksen D 2
8 9 Sjøvoll Anna A 22
8 10 Mellem Tyr H 1
8 11 Sjø Bris Storhaug
8 12 Gullkontoen C 4
Prøveløp 20
20 1 Mariana Plane B 15
20 2 Standpoints Joker B 18
20 3 S.K.s El Maestro A 20
20 4 Valle Trygg F 11
20 5 Altagas B 6
20 6 Å Duheiterabalder H 3
20 7 Mellem Bris H 6
Ponniløp
Ponni 1 Lexus Hot 9
Ponni 2 Brana Fra Forsøl Hot 8
Ponni 3 Linus Hot 7
Ponni 4 Holands Dråpe B 2
Ponni 5 Taurus Hot 6
Ponni 6 Cronelds Cadett C 7
Ponni 7 Svarvar Figer Hot 4
Ponni 7 Jazz Hot 5
Prøveløp 21
21 1 Gamnes Magica G 1
21 2 Kiara Royal G 2
    EKSTRA  
Prinsesse Dalice A 2
Mads Leivseth B 20
Bokser merket med * deles med andre hester.                                                         Ved bytting av bokser på løpsdagen skal vekta informeres. Ledige bokser ved strykninger skal fordeles av vekta.