Unghester i nord

2-åringen Tysvær Frigg har startet forberedelsene til å bli aktiv løpshest 🙂

Lørdag 23. mai planlegges Til Start – samling, nærmere info kommer.

Her finner du oversikt og 1-, 2- og 3-åringer eid i Nord-Norge.

Navn Født Rase Kjønn Far Mor Fornavn Eier Etternavn Eier Sted
Alfa Frost 28.05.2019 K H Horgen Tore Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik BORKENES
Mellem Lilja 14.05.2019 K HP Bork Odin Lille Grete Eva-Kristine E. Bjørnstad HARSTAD
Silkefanten 12.06.2019 K H Særpefanten Silkegull Vidar Trudvang BORKENES
Sjøvoll Rubina 14.04.2019 K HP Vill Solen Hongslo Sokka Alf-Einar Jørgensen HARSTAD
Soløy Gjertine 06.06.2019 K HP Mørtvedt Jerkeld Soløy Sandra Morten Carlsen BODØ
Stjerne Baldrian 16.07.2019 K H Myr Faksen Hage Frøya Pål Kaarby HARSTAD
Udøpt 08.07.2019 K HP Myr Faksen Røeds Dina Hugo Næss SORTLAND
Flying High M.J. 15.07.2019 V H Papagayo E. C.C. Athene Maren Jacobsen HARSTAD
Farmer’s Jetman 07.07.2019 V H Jetstile Sylvia Azore (SE) Pia-Margrethe Vik ENGELØYA
Gamnes Mailen 24.05.2019 V HP Caramba Kosmos (US) Martine Frecel Oddmund Eggum HARSTAD
Gamnes Pokerface 03.07.2019 V KH More Chips (US) K.N. Lindy Rose Mia Sandnes Eggum HARSTAD
Hot Chocolate 18.06.2019 V HP Hot Mama Yngve Pedersen NARVIK
M.C. Valiente 24.05.2019 V HP Nu Pagadi (DE) Chica N.L. (NL) Morten Carlsen BODØ
Unbelievable Sassy 23.07.2019 V H Caramba Kosmos (US) Kamilla Am Unni Storhaug SØRVIK
Viva La Gaya C.L. 18.05.2019 V HP Papagayo E. Viva La Diva Rick (SE) Linda Jeremiassen ROGNAN
Navn Født Rase Kjønn Far Mor Fornavn Eier Etternavn Eier Sted
Brunte Martin 26.03.2018 K H Moe Odin Brunte Lilja Nina Engmark BODØ
Flora 12.05.2018 K HP Myr Faksen Lyssjø Faxa Rune Sundt ENGELØYA
Grøtte Ty 28.05.2018 K HP Ingbest Grøtte Perla Ragnhild Stellander BORKENES
Hedly 12.06.2018 K V Prins Juventus Skjetnemie Steve Johansen SØRVIK
Kaptein Herkules 21.05.2018 K H Mjølner Herkules Finfaksa Reidar Jacobsen HARSTAD
Kong Odin 03.06.2018 K H Smedheim Solan Yr Dronningen Ellen Antonsen SØMNA
Mellem Faksen 06.05.2018 K H Myr Faksen Fjord Støva Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Mellem Frost 09.05.2018 K H Myr Faksen Lille Grete Liss-Karin Sandvik BORKENES
Mellem Jerven 10.05.2018 K H Åsajerven Findal Stjerna Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Mellem Rapp 14.07.2018 K H Myr Faksen Mellem Rappa Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Midtvinter Mario 06.03.2018 K H Sjefen Smedsrud Jenta Mariann Vebostad Trudvang BORKENES
Nordlys Vinter 22.05.2018 K KH Myr Faksen Nordlys Stjerna Kåre Nilsen VIKRAN
Skjomfaksa 28.05.2018 K HP Myr Faksen Frk. Daniella Trine Veronica Opdahl ELVEGÅRD
Slettens Æra 07.05.2018 K HP Horgen Tore Horgen Azorea Kristin Andersen BJØRNEVATN
Stjerne Kompis 22.06.2018 K H Myr Faksen Hage Frøya Terje Jensen SØRVIK
Stormi Noor 09.05.2018 K HP Myr Faksen Røeds Dina Rigmor Næss SORTLAND
Sør Viking 22.06.2018 K V Prins Juventus Romhus Snuppa Maria Andreassen HARSTAD
Thors Athene 07.07.2018 K HP Myr Faksen Bestkora Ingrid Kristoffersen HARSTAD
Tinder Maya 20.05.2018 K HP Mørtvedt Jerkeld Bleke Tindra Jens Stemland VALNESFJORD
Tyll Tekla 03.06.2018 K HP Dotterud Teddy Tyll Eldvira Julie Røli KORGEN
Tysvær Frigg 19.03.2018 K H Bork Odin Tangen Toja Tanya Dreyer HARSTAD
Vinjar 18.05.2018 K H Åsajerven Røeds Vilja Regnor Pedersen KIRKENES
Athos 15.07.2018 V H Cecena Ås (SE) Whizalong (US) Regnor Pedersen KIRKENES
Black Paint 29.04.2018 V H Farifant (IT) Harmoni Hall Kjetil Kristoffersen HARSTAD
Ella Plane 04.07.2018 V HP Nu Pagadi (DE) Marina Plane Trond Myhre SJØVEGAN
Harmonica Stork 16.07.2018 V HP Caramba Kosmos (US) Sweet Stork Kristian Storhaug HARSTAD
Limerence 16.05.2018 V KH Nu Pagadi (DE) Netanica Stian Pettersen HARSTAD
Mountain Boy 08.07.2018 V H Caramba Kosmos (US) Viola Stork Magne Evensen LYNGSEIDET
Over The Rise 19.05.2018 V HP El Diablo B.R. Secret Power June Wallervand Reyes BORKENES
Royal Suprice 05.10.2018 V HP Crown Va Bene Royal Cherie E. Inger-Louise Dølvik BODØ
Navn Født Rase Kjønn Far Mor Fornavn Eier Etternavn Eier Sted
Blissi Jakson 05.06.2017 K HP Myr Faksen Mariel Jakson Vidar Trudvang BORKENES
Hassel Jahn 07.05.2017 K H Tomeld Ø.K. Haukeli Hildur Julie Maria Hamnes HARSTAD
Kjølstad Solan 14.04.2017 K V Smedheim Solan Skafferstjerna Nina Engmark BODØ
Kringlers Solan 31.05.2017 K H Smedheim Solan Hera Kent Eilertsen HARSTAD
Mellem Blix 17.05.2017 K H Blixtsnabb (SE) Findal Stjerna Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Mellem Faksa 07.04.2017 K HP Myr Faksen Mellem Rappa Frida S. Sæbbe BRØSTADBOTN
Nordby Best 30.03.2017 K H Myr Faksen Norheim Frid Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Polar Brage 25.05.2017 K V Lome Brage Polar Lilja Gunnar Andersen RØKLAND
Prinsesse Dalice 15.05.2017 K HP Prins Juventus Frk. Daniella Trine Veronica Opdahl ELVEGÅRD
Silketora 24.05.2017 K HP Myr Faksen Rapptora Vidar Trudvang BORKENES
Sjøvoll Karma 11.05.2017 K HP Lome Brage Hongslo Sokka Yvonne Rydningen BODØ
Soløy Nanne 29.06.2017 K HP Myr Faksen Kleppan Toril Morten Carlsen BODØ
Stjerne Lilja 23.06.2017 K HP Myr Faksen Hage Frøya Pål Kaarby HARSTAD
Svensrud Jerka 24.07.2017 K HP Myr Faksen Tangen Lett Rune Ervik HARSTAD
Ville Valentine 21.05.2017 K HP Lome Brage Frøken Lille Ville Henriette Mikkelsen HARSTAD
Udøpt 11.05.2017 K HP Lome Brage Polar Lilja Gunnar Andersen RØKLAND
Udøpt 27.05.2017 K H Lome Brage Muntra Espen Fosse Larsen MELBU
Farmer’s Hope 05.05.2017 V H Federer (US) Sylvia Azore (SE) Pia-Margrethe Vik ENGELØYA
Flying Coktail M.J. 14.06.2017 V KH Coktail Jet (FR) C.C. Athene Maren Jacobsen HARSTAD
Gamnes Keiser 24.05.2017 V H Caramba Kosmos (US) K.N. Lindy Rose Mia Sandnes Eggum HARSTAD
Jonathan Bank A.B. 09.05.2017 V H The Bank (US) Up to Date (DE) Kine Arntzen FINNSNES
Mountain Supreme 30.06.2017 V HP Orlando Vici (FR) Oui Oui Superb Roar Nilsskog MOSJØEN
Pretty Devil 28.03.2017 V H Pastor Stephen (US) Pretty Photo Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Touch Of Something 01.05.2017 V HP Strong Knight Mountain Dream Camilla Iren Bråten HATTFJELLDAL