Bokslister 29.08.2020

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 29.08.2020
Løp 1
1 1 Ron Dennis C-2
1 2 Gold Passion C-5
1 3 Mims Little Magic E
1 4 Costasera F-5
1 5 Whysofancy D-4
1 6 Standpoints Joker B-20
Løp 2
2 1 Å.Gnisten Hot
2 2 Valle Trym Totonor
2 3 Villdensky B-22
2 4 Gardin Trappa Hot
2 5 Billy Kravall E
2 6 Maks Mollyn G-10
2 7 Philip Lyn F-12
2 8 Myr Faksen A-2
2 9 Silke Chasmina H-10
Løp 3
3 1 Rambunctious Ravi D-6
3 2 Bocelli Beyonce F-7
3 3 Roo F-1
3 4 You Daz D-2
3 5 Badboy Birdie F-2
3 6 Frozen Sun C-7
3 7 Explosive Ends Storhaug
3 8 Bless You A-20
3 9 Gina W G-1
3 10 Miss Mirchi A-19
3 11 Europa G-8
3 12 Extols Pride A-9
Løp 4
4 1 Indian Fantatic F-8
4 2 Power Va Bene C-4
4 3 Annabella Knick B-24
4 4 Anvor Rich F-3
4 5 Cantaro Totonor
4 6 Choco Fan Am A-17
4 7 Ixelle Bolets A-21
4 8 Photo Frecel H-9
4 8 Revenge D-3
4 10 Girl Power F-10
4 11 Yankee Plane B-14
4 12 Donovan B.R B-3
Løp 5
5 1 Uberg Odin A-14
5 2 Turbo Trine D-8
5 3 Suksess Terta Totonor
5 4 Kolnes Anka A-22
5 5 A.H.Svarten G-9
5 6 Hovtun Faks H-2
5 7 Daragon Totonor
5 8 Vertigo Scott C-6
5 9 Finfaksa H-3
5 10 Nordby Frøya A-8
5 11 Hefti Maia Storhaug
Løp 6
6 1 Blue On Line B-2
6 2 Ladys Blue News A-7
6 3 Camilio D-1
6 4 Perfect King C-8
6 5 Tintin S.E F-6
6 6 Wayne Brogård A-18
6 7 Elite B.R D-10
6 8 Shocking Icon B-18
6 9 W.J.Eminent Bergen B-17
6 10 Flynn Boko F-4
Løp 7
7 1 Ville Lille Faksen A-11
7 2 Søviktindra D-5
7 3 Sjø Bris B-4
7 4 Tyri Troll A-23
7 5 Nesvik Kasper D-9
7 6 Spang Kongen G-2
7 7 Valle Trygg F-11
7 8 Askehaug Kongen C-3
7 9 Komnes Kristin Totonor
7 10 Oddvar G-4
7 11 Willodin F-9
7 12 Brønnlund Ask H-1
Løp 8
8 1 Høiby Milla R.M.G B-23
8 2 Mellem Bris A-16
8 3 Sæter Oda B-21
8 4 Mellem Blix A-3
8 5 Sjøvoll Julius A-10
8 6 Nordby Håp A-4
8 7 Vin Skvetten B-1
8 8 Vestpol Kine B-19
8 9 Bråtnes Idun G-3
8 10 Horgen Azorea G-6
8 11 Mellem Stjerne A-5
8 12 Valle Tuva G-7
8 13 Frøyu Fanten B-5
Prøveløp 20
20 1 Limerence H-5
Ponniløp
Ponni 1 Brana Fra Forsøl G-5
Ponni 2 Hollands Dråpe C-10
Ponni 3 Sikvelands Turbo C-9
Ponni 4 Liens Tamelin E
Ponni 5 Østerengens Tamelin Totonor
Ponni 6 Torvald D-7
Prøveløp 21
21 1 Orphan Black H-4
21 2 Ella Plane B-15