Bokslister 26.09.2020

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 26.09.2020
Løp 1
1 1 Å. Gnisten Hot
1 2 Spang Kinge D-9
1 3 Billy Kravall E
1 4 Philip Lyn F-12
1 5 Kringlers Viktor E
1 6 Silke Chasmina H-10
Løp 2
2 1 Lady`s Blue News C-4
2 2 Brasil A-6
2 3 Filippa B.R D-3
2 4 Fam B.R D-2
2 5 Netanica Storhaug
2 6 Juliano Extreme B-18
2 7 Flynn Boko F-2
2 8 Shocking Icon B-19
Løp 3
3 1 Il Faxa Hot
3 2 Jervsø Ronja C-1
3 3 Uberg Odin E
3 4 Hovtun Faks H-3
3 5 Særheims Lona C-3
3 6 Kolnes Anka A-20
3 7 A.H.Svarten H-8
3 8 Voi Voi A-14
Løp 4
4 1 Holden`s Evita G-7
4 2 Isadora B.R A-5
4 3 You C D-7
4 4 Whysofancy C-6
4 5 Ron Dennis D-4
4 6 Costasera F-3
4 7 Ricasoli Classico F-8
4 8 Pennsylvania F-7
4 8 I.D.Miss Lyonessdotcom D-10
4 10 Badboy Birdie F-4
4 11 Buck Boko F-5
Løp 5
5 1 Torpa Olga H-4
5 2 Rolf Roys D-5
5 3 Vin Skvetten C-7
5 4 Høiby Milla R.M.G B-23
5 5 Sølljerva C-9
5 6 Mellem Blix A-2
5 7 Sæter Oda B-21
5 8 Mellem Stjerne A-3
5 9 Mellem Bris A-15
5 10 Nordby Håp A-4
5 11 Sjøvoll Julius A-10
5 12 Valle Tuva G-9
5 13 Frøyu Fanten C-8
5 14 Bråtnes Idun A-17
5 15 Vestpol Kine B-20
Løp 6
6 1 Blackjack Bonanza E
6 2 Standpoin`s Joker A-7
6 3 Roo F-1
6 4 Mim`s Littrl Magic E
6 5 Explosive Ends Storhaug
6 6 You Daz D-6
6 7 Poussieres La Vie H-6
6 8 Bless You A-22
6 9 Tanic Plane B-17
6 10 Extol`s Pride A-11
6 11 Miss Mirchi A-21
Løp 7
7 1 Europa G-8
7 2 Indian Fanatic F-11
7 3 Revenge D-8
7 4 Yankee Plane B-16
7 5 Photo Frecel H-7
7 6 Medd B-11
7 7 Annabella Knick B-24
7 8 Ixelle Bolets A-23
7 9 Choco Fan Am A-16
7 10 Cantaro Totonor
7 11 Girl Power F-10
Løp 8
8 1 Finfaksa H-2
8 2 Hefti Maia Storhaug
8 3 Spang Kongen A-18
8 4 Gardin Trappa Hot
8 5 Valle Trym Totonor
8 6 Stina Mi G-4
8 7 Jerkla O.K F-6
8 8 Villdensky B-22
8 9 Soleina H-1
8 10 Maks Mollyn G-10
8 11 Lille Jim B-14
Mønstringsløp 20
20 1 Harmonica Stork
Prøveløp 21
21 1 Sagitta
21 1 Gamnes Karamba
Ponniløp
Ponniløp 1 Brana Fra Forsøl G-5
Ponniløp 2 Østerengens Frazer Totonor
Ponniløp 3 Jazz Totonor
Ponniløp 4 Thorwald D-1