Bokslister 10.10.2020

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark,   10.10 2020
Løp 1
1 1 Valle Trygg F-11
1 2 Billy Kravall E
1 3 Maks Mollyn G-10
1 4 Villdensky B-24
1 5 Kringlers Viktor E
1 6 Philip Lyn F-12
1 7 Lille Jim B-14
Løp 2
2 1 Mellem Faksa E
2 2 S.K.S Sjarmtroll D-4
2 3 Torpa Olga H-3
2 4 Viljar Jerka H-10
2 5 Sølljerva C-1
2 6 Sæter Oda B-23
2 7 Mellem Bris A-16
2 8 Sjøvoll Julius A-10
2 9 Frøyu Fanten B-18
2 10 Vin Skvetten B-17
2 11 Bråtnes Idun A-19
2 12 Jervsø Ronja C-2
Løp 3
3 1 Havanna Bar O.S G-4
3 2 Bless You A-22
3 3 Ciku Brogård A-7
3 4 Extols Pride A-9
3 5 Mim`s Little Magic E
3 6 Gina W. G-3
3 7 Fam B.R C-8
3 8 Choco Fan Am A-17
3 9 Bombastic S.E F-5
3 10 Revenge D-9
3 11 Girl Power F-10
3 12 Perfect King B-19
3 13 El Muro B.R D-2
Løp 4
4 1 Isadora B.R A-2
4 2 You C D-7
4 3 Honey Roll F-4
4 4 Whysofancy E
4 5 S.K`s El Capitano D-3
4 6 Thai Apollo Storhaug
4 7 Ron Dennis C-7
4 8 Marielle Carjan F-6
4 9 Blackjack Bonanza E
Løp 5
5 1 Uberg Odin A-15
5 2 A.H.Svarten H-9
5 3 Kolnes Anka A-23
5 4 Hauan Balder D-6
5 5 Prinsesse Leia D-5
5 6 Vestpol Kine B-22
5 7 Valle Tuva G-9
5 8 Voi Voi A-14
5 9 Suksess Terta Totonor
5 10 Nordby Frøya A-8
5 11 Nesvik Kasper C-10
5 12 Oddvar G-5
5 13 Romhus Frigg`n C-9
5 14 Hefti Maia Storhaug
Løp 6
6 1 Tanic Plane B-15
6 2 You Daz D-8
6 3 Medd B-11
6 4 Cantaro Totonor
6 5 Thai Paycheck F-3
6 6 Explosive Ends Storhaug
6 7 Europa G-8
6 8 Oliver G.T A-20
6 9 Photo Frecel H-8
6 10 Juliano Extreme B-16
6 11 Brasil A-5
6 12 Elite B.R. D-1
6 13 Reventon A-6
Løp 7
7 1 Hovtun Faks H-1
7 2 Ville Lille Faksen A-11
7 3 Søviktindra E
7 4 Askehaug Kongen C-6
7 5 Gardin Trappa Hot
7 6 Stina Mi G-2
7 7 Valle Trym Totonor
7 8 Å. Gnisten Hot
7 9 Brønnlund Ask H-2
7 10 Kjærs Emil C-3
Prøveløp
20 1 Opera Stork H-4
20 2 Gamnes Karamba G-6
20 3 Nordby Håp A-3
20 4 Sjøvoll Varden Hot
21 1 Real Superb F-2
Ponniløp
Ponni 1 Lias Lille Solan F-7
Ponni 2 Brana Fra Forsøl G-7
Ponni 3 Smedens Leon F-1
Ponni 4 Kålmans Pense F-8
Ponni 5 Østerengens Frazer Totonor
Ponni 6 Jazz Totonor