Bokslister 5. juni

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Gjelder også dere som ønsker en hel sekk flis selv, si ifra på forhånd, IKKE ta flispakken til den som allerede har bestilt! Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 05.06.2021
1 1 Fixing The Daylight B-22
1 2 Pretty Devil F-4
1 3 Honey Roll D-9
1 4 Holden’s Evita A-20
1 5 Limerence Storhaug
1 6 Natus Stella F-1
1 7 Ron Dennis C-2
1 8 Whysofancy F-3
Løp 2
2 1 S.K.’s El Capitano D-5
2 2 Grand Commander B-21
2 3 Thai Magic Totonor
2 4 Standpoint’s Joker C-9
2 5 Livi Ladyship H-6
2 6 Cover Princess F-2
2 7 Thai Apollo Storhaug
2 8 Extol’s Pride A-8
Løp 3
3 1 Lykkje Il H-8
3 2 Valle Tuva D-2
3 3 Stjerne Fia G-10
3 4 Mellem Stjerne F-5
3 5 Prinsesse Leia D-4
3 6 Bråtnes Idunn A-7
3 7 Wik Faksen C-4
3 8 Nygaards Nena Storhaug
3 9 Sellanrå A-21
3 10 Il Faxa Hot8
3 11 Uberg Odin C-10
Løp 4
4 1 Grøtte Odin A-5
4 2 Willblesen C-6
4 3 Å. Gnisten Hot
4 4 Sjøvoll Varden Hot
4 5 Villdensky B-23
4 6 Valle Trym Totonor
4 7 Philip Lyn F-12
4 8 Kringlers Viktor E
4 9 Maks Mollyn A-23
10 Silke Chasmina H-10
4 11 Polar Northug F-11
Løp 5
5 1 Yankee Plane B-14
5 2 Lady’s Blue News G-5
5 3 Juliano Extreme B-16
5 4 Wayne Brogård G-3
5 5 Ronato Totonor
5 6 Malkin D-10
5 7 W.J. Eminent Bergen B-17
5 8 Shocking Icon B-18
Løp 6
6 1 A.H. Svarten H-9
6 2 Sæther Lomen G-9
6 3 Sjø Bris C-7
6 4 Ville Lille Faksen A-11
6 5 Spang Kongen A-6
6 6 Willodin F-10
6 7 Billy Kravall E
6 8 Spang Kinge D-8
6 9 Brønnlund Ask H-2
6 10 Soleina H-1
6 11 Guli Tor C-1
6 12 Myr Faksen F-6
Løp 7
7 1 Havanna Bar O.S. G-1
7 2 Victor’s Voice A-3
7 3 Rambunctious Ravin D-6
7 4 Europa A-19
7 5 Indian Fanatic F-9
7 6 Tanic Plane B-15
7 7 Girl Power F-8
7 8 Cantaro Totonor
7 9 Ixelle Bolets A-14
7 10 Photo Frecel H-7
Løp 8
8 1 S.K.’s Sjarmtroll D-3
8 2 Ville Valentine A-9
8 3 Mellem Blix G-2
8 4 Rolf Roys C-5
8 5 Sjøvoll Julius A-10
8 6 Jervsø Ronja D-1
8 7 Kolnes Anka A-15
8 8 Eiklill E
8 9 Tysvær Tor B-20
8 10 Horgen Azorea A-22
8 11 Hassel Jahn B-19
8 12 Sæter Oda B-24
Mønstringsløp
20 1 M.C. Valiente F-7
Prøveløp
20 3 Queens Victory A-18
20 4 Black Paint H-3
20 5 Oprahn Black H-4
20 6 Hovtun faks A-4
Ponniløp
Ponni 1 Rocky Hot-4
Ponni 2 Gogo S Tine Hot-5
Ponni 3 Lexus Hot-6
Ponni 4 Brana Fra Forsøl A-17
Ponni 5 Jazz Hot-7
Ponni 6 Thorvald D-7