Bokslister lørdag 26. juni

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Gjelder også dere som ønsker en hel sekk flis selv, si ifra på forhånd, IKKE ta flispakken til den som allerede har bestilt! Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 26.06.2021
Løp 1
1 1 S.K.’s Sjarmtroll D-5
1 2 Trø Oda H-9
1 3 Høiby Milla R.M.G. B-22
1 4 Junepia C-5
1 5 Ville Valentine A-9
1 6 Mellem Blix G-2
1 7 Sæter Oda B-24
1 8 Sjøvoll Julius A-10
Løp 2
2 1 Havanna Bar O.S. A-6
2 2 Girl Power F-8
2 3 Netanica Storhaug
2 4 Reventon A-20
2 5 Ronato Totonor
2 6 El Muro B.R. C-10
Løp 3
3 1 S.K.’s El Capitano D-4
3 2 Livi Ladyship H-8
3 3 Standpoint’s Joker B-20
3 4 Mim’s Little Magic E
3 5 Frozen Sun D-1
3 6 Thai Magic Totonor
3 7 Extol’s Pride A-8
3 8 Ciku Brogård A-18
Løp 4
4 1 Lian Prinsen F-5
4 2 Jervsø Ronja C-2
4 3 Vestpol Kine B-21
4 4 Stjerne Fia G-5
4 5 Vin Skvetten D-9
4 6 Hassel Jahn A-4
4 7 Prinsesse Leia D-3
4 8 Frøyu Fanten D-8
4 9 Bråtnes Idunn A-16
4 10 Sellanrå E
Løp 5
5 1 Grand Commander A-5
5 2 Victor’s Voice B-17
5 3 Amigo Cortina E
5 4 Indian Fanatic F-9
5 5 T.M. Black Widow F-1
5 6 Photo Frecel H-7
5 7 Ixelle Bolets A-23
5 8 Cantaro Totonor
Løp 6
6 1 Il Faxa Hot
6 2 Kolnes Anka A-22
6 3 Wik Faksen C-4
6 4 Nygaards Nena Storhaug
6 5 Uberg Odin D-10
6 6 Daragon B-19
6 7 Sæther Lomen G-3
6 8 Søviktindra A-19
6 9 Vertigo Scott F-3
6 10 Hovtun Faks B-18
6 11 Sjøvoll Varden Hot
Løp 7
7 1 Sjø Bris D-6
7 2 Komnes Kristin Totonor
7 3 Ville Lille Faksen A-11
7 4 Spang Kongen A-15
7 5 Oddvar A-17
7 6 Tysvær Tor A-3
7 7 Hammer Stjernar C-3
7 8 Brønnlund Ask H-1
7 9 Valle Trygg F-11
7 10 Willodin F-7
7 11 Å. Gnisten Hot
7 12 Grøtte Odin B-15
Løp 8
8 1 Valle Trym Totonor
8 2 Willblesen D-7
8 3 Billy Kravall E
8 4 Gardin Trappa Hot
8 5 Spang Kinge C-1
8 6 Kringlers Viktor E
8 7 Polar Northug F-10
8 8 Philip Lyn F-12
8 9 Silke Chasmina H-10
Løp 9
9 1 Gamnes Karamba G-4
9 2 Ella Plane B-14
9 3 Limerence Storhaug
9 4 Garlands Avenue B-16
9 5 Thai Pan C-7
9 6 You C. C-6
Prøveløp
20 1 Black Paint H-2
20 2 Harmonica Stork Storhaug
20 3 Orphan Black H-3
20 4 Queen’s Victory G-10
20 5 Watch My Backshoes A-21
20 6 Svensrud Jerka A-7
20 7 Stjerne Lilja Totonor
20 8 Kaptein Herkules A-14
Ponniløp
Ponni 1 Rocky Hot-5
Ponni 2 Gogo S Tine Hot-6
Ponni 3 Lexus Storhaug
Ponni 4 Brana Fra Forsøl G-9
Ponni 5 Liens Tamlin E
Ponni 6 Jazz Totonor