Bokslister lørdag 25. september

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Gjelder også dere som ønsker en hel sekk flis selv, si ifra på forhånd, IKKE ta flispakken til den som allerede har bestilt! Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 07.08.2021
Løp 1
1 1 Midtvinter Mario B-14
1 2 Kaptein Herkules A-14
1 3 Polle Gnisten D-4
1 4 Stjerne Kompis H-3
1 5 Trø Oda H-10
1 6 Berg Oda H-5
1 7 Augustin F-12
Løp 2
2 1 Vico Regio H. G-3
2 2 Real Superb C-8
2 3 Amigo Cortina E
2 4 Victor’s Voice A-5
2 5 Chevy to the Levy F-5
2 6 Fam B.R. C-3
2 7 Filippa B.R. C-2
2 8 Anaheim Kemp F-6
2 9 Shocking Icon B-18
Løp 3
3 1 Lian Prinsen F-8
3 2 Kolnes Anka A-19
3 3 Maris Rappfot G-4
3 4 Frøyu Fanten C-7
3 5 Sellanrå E
3 6 Tysvær Tor A-8
3 7 Hovtun Faks A-6
3 8 A.H. Svarten H-9
3 9 Valle Trygg F-9
3 10 Sæther Lomen G-5
3 11 Wik Faksen C-4
3 12 Uberg Odin F-1
3 13 Ville Lille Faksen A-11
Løp 4
4 1 T.M. Black Widow D-6
4 2 Girl Power F-10
4 3 Ixelle Bolets A-18
4 4 Florican Plane B-16
4 5 Lady’s Blue News D-9
4 6 Ronato Totonor
Løp 5
5 1 Il Faxa Hot
5 2 Bråtnes Idunn A-16
5 3 Nygaards Nena Storhaug
5 4 Sjø Bris C-6
5 5 Søviktindra C-10
5 6 Hefti Maia A-4
5 7 Solberg Jela A-22
5 8 Gardin Trappa Hot
Løp 6
6 1 The Spy Who Loved Me B-22
6 2 Holden’s Evita A-21
6 3 Lonely Lilly A-20
6 4 Miss Mirchi D-1
6 5 Extol’s Pride A-10
6 6 Grand Commander A-7
6 7 Standpoint’s Joker D-10
6 8 Frozen Sun B-11
Løp 7
7 1 Å. Gnisten Hot
7 2 Brønnlund Ask H-4
7 3 Valle Trym A-15
7 4 Grøtte Odin A-3
7 5 Mietor Hot
7 6 Spang Kinge C-1
7 7 Villdensky B-23
7 8 Polar Northug F-11
7 9 Billy Kravall E
7 10 Maks Mollyn A-23
Løp 8
8 1 Ville Valentine A-9
8 2 Mjølner Vinnar B-15
8 3 Mellem Blix G-1
8 4 Sæter Oda B-24
8 5 Horgen Azorea D-5
8 6 Junepia C-5
Løp 9
9 1 Harmonica Stork Storhaug
9 2 Gamnes Karamba G-2
9 3 One Touch F-4
9 4 Ella Plane B-17
9 5 Moneybank L. B-20
9 6 Watch My Backshoes B-10
9 7 Fixing The Daylight B-21
9 8 Blackjack Bonanza E
Prøveløp
20 1 Mellem Lilja H-1
Monteprøveløp
21 1 Våler Flaks F-2
Prøveløp
22 1 Hot Chocolate B-19
22 2 Opptun Rufus G-6
22 3 Alfa Frost H-2
22 4 Stjerne Lilja Totonor
22 5 Skauga Luna F-3