Bokslister lørdag 6. november

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Det er viktig at dere som skal overnatte gir beskjed slik at vi får satt frem flis. Gjelder også dere som ønsker en hel sekk flis selv, si ifra på forhånd, IKKE ta flispakken til den som allerede har bestilt! Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 07.08.2021
Løp 1
1 1 I.D. Miss Lyonessdotcom D-9
1 2 Miss Mirchi C-5
1 3 Vico Regio H. G-6
1 4 Bombastic S.E. F-6
1 5 Standpoint’s Joker F-8
1 6 Ixelle Bolets A-18
1 7 Girl Power F-9
1 8 Bastian Lendalund F-4
1 9 Amigo Cortina E
Løp 2
2 1 Svensrud Jerka A-8
2 2 Skjomfaksa F-7
2 3 Berg Oda H-5
2 4 Kaptein Herkules A-14
2 5 Mellem Jerven C-9
2 6 Ville Valentine A-9
2 7 Trø Oda H-10
2 8 Stjerne Kompis E
2 9 Stormi Noor G-1
Løp 3
3 1 Helmin Eldi A-20
3 2 Engene May A-19
3 3 Mellem Blix G-2
3 4 Lian Prinsen F-2
3 5 Horgen Azorea F-1
3 6 Bråtnes Idunn H-6
3 7 Il Faxa Hot
3 8 Sjøvoll Julius A-10
3 9 Frøyu Fanten D-8
3 10 Sæter Oda B-24
3 11 Mjølner Vinnar B-14
Løp 4
4 1 Maris Rappfot G-4
4 2 Sellanrå E
4 3 A.H. Svarten H-9
4 4 Nygaards Nena Storhaug
4 5 Mellem Stjerne C-8
4 6 Søviktindra C-2
4 7 Ville Lille Faksen A-11
4 8 Hefti Maia A-3
4 9 Valle Trygg F-11
4 10 Tysvær Tor H-4
Løp 5
5 1 Å. Gnisten Hot
5 2 Sjø Bris D-7
5 3 Brønnlund Ask E
5 4 Spang Kinge D-10
5 5 Scott Odin C-6
5 6 Mietor Hot
5 7 Billy Kravall E
5 8 Gardin Trappa Hot
5 9 Villdensky B-23
5 10 Myr Faksen C-10
5 11 Polar Northug F-12
5 12 Maks Mollyn A.-23
Løp 6
6 1 Blackjack Bonanza H-1
6 2 Yuma Kitten D-5
6 3 Grand Commander H-3
6 4 Mim’s Little Magic H-2
6 5 Thai Pan D-3
6 6 Lonely Lilly A-22
6 7 Thai Apollo Storhaug
6 8 Europa A-21
6 9 Brienne of Tarth G-3
6 10 Extol’s Pride A-7
6 11 I.D. Lightning E
6 12 Indian Fanatic F-10
Løp 7
7 1 Pretty Devil C-7
7 2 One Touch F-5
7 3 Gamnes Karamba G-7
7 4 Fixing The Daylight B-21
7 5 Whysofancy C-10
7 6 The Spy Who Loved Me B-22
7 7 You C. D-4
Prøveløp
20 1 Sæther Lomen G-5
21 1 Denbronemerra C-3
21 2 Stjerne Lilja Totonor
21 3 Alm Aria C-4
Ponniløp
Ponni 1 Gogo S Tine HOT 6
Ponni 2 Lexus HOT 5
Ponni 3 Østerengens Frazer E