Påselingslister lørdag 4. juni

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Flis finner dere nå i stallboksene G 1 og B 13. Alle henter det de trenger selv, og setter trillebåra tilbake etterpå. Takk 🙂

Påselingsliste Harstad Travpark, 04.06.2022
Løp 1
1 1 Karla B.R. Hot
1 2 Fixing The Daylight B-22
1 3 You C. D-7
1 4 Livi Ladyship H-6
1 5 Seeweed A-15
1 6 Mim’s Little Magic E
1 7 Cover Princess F-6
1 8 Louisiana B-18
1 9 Brienne of Tarth G-4
Løp 2
2 1 Limerence Storhaug
2 2 Newton Tooma G-3
2 3 Extol’s Pride A-7
2 4 Cantaro Totonor
2 5 I.D. Lightning E
2 6 Classic Sun B-17
2 7 Grand Commander E
2 8 R.M.G. Dancing Queen C-9
2 9 Ixelle Bolets A-20
2 10 Europa A-18
Løp 3
3 1 M.C. Valiente F-11
3 2 Hot Chocolate B-21
3 3 Creek’s Maitresse F-9
3 4 Harmonica Stork Storhaug
3 5 Gamnes Karamba G-5
3 6 N.Y. Dance With Me A-19
3 7 Ella Plane B-16
3 8 Bambino Amore H-7
3 9 Natus Stella F-5
Løp 4
4 1 Sjøvoll Karma D-5
4 2 Svensrud Jerka A-9
4 3 Berg Oda H-3
4 4 Midtvinter Mario B-14
4 5 Thors Athene H-10
4 6 Augustin F-12
4 7 Ville Valentine A-8
4 8 Måråk Gutten A-21
4 9 Trø Oda H-9
4 10 Stormi Noor G-2
4 11 Stjerne Fia G-8
4 12 Gutvotten Hot
4 13 Hassel Jahn A-5
Løp 5
5 1 Idu Odin D-4
5 2 Eiklill Totonor
5 3 Engene May Totonor
5 4 Drivlomen A-4
5 5 Finfaksa A-3
5 6 Rolf Roys C-5
5 7 Mjølner Vinnar B-15
5 8 Bråtnes Idunn G-10
5 9 Stjerne Kompis H-2
5 10 Sæter Oda B-24
Løp 6
6 1 Billy Kravall E
6 2 Villdensky B-23
6 3 Spang Kinge C-10
6 4 Gardin Trappa Hot
6 5 Mietor Hot
6 6 Kringlers Viktor E
6 7 Myr Faksen F-7
Løp 7
7 1 Nygaards Nena Storhaug
7 2 Maris Rappfot G-7
7 3 Mellem Stjerne F-8
7 4 Sæther Lomen G-6
7 5 Uberg Odin H-5
7 6 Sellanrå E
7 7 Valle Trym Totonor
7 8 Ville Lille Faksen A-11
7 9 Brønnlund Ask H-1
7 10 Kjærs Emil C-6
7 11 Sjø Bris D-1
7 12 Trø Flax H-8
7 13 Willblesen C-7
Løp 8
8 1 Standpoint’s Joker B-20
8 2 Fam B.R. D-3
8 3 Girl Power F-10
8 4 Netanica Storhaug
8 5 Ghandi B.R. H-4
8 6 Camilio D-8
8 7 Ronato Totonor
8 8 El Muro B.R. D-6
Prøveløp
20 1 Holy Diver G-9
20 2 Over The Rise A-14
20 3 Skjomfaksa B-19
20 4 Dina Isabella C-2
20 5 Grøtte Ty A-16