Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal heretter rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no Flis finner dere nå i kontaineren ved vaskeboksen. Alle henter det de trenger selv, og setter trillebåra tilbake etterpå. Takk 🙂
Påselingsliste Harstad Travpark, 11.09.2022 | |||
Løp 1 | |||
1 | 1 | Trø Flax | H-8 |
1 | 2 | Brønnlund Ask | G-10 |
1 | 3 | Valle Trym | Totonor |
1 | 4 | Villdensky | B-24 |
1 | 5 | Gardin Trappa | Hot |
1 | 6 | Kringlers Viktor | E |
Løp 2 | |||
2 | 1 | Thai Zeus | E |
2 | 2 | Limerence | Storhaug |
2 | 3 | Seeweed | F-12 |
2 | 4 | Lonely Lilly | A-22 |
2 | 5 | Wasted Time Ås | G-1 |
2 | 6 | Grand Commander | E |
2 | 7 | Louisiana | B-17 |
Løp 3 | |||
3 | 1 | Europa | F-6 |
3 | 2 | Classic Sun | B-16 |
3 | 3 | Netanica | Storhaug |
3 | 4 | Florican Plane | B-14 |
3 | 5 | Filippa B.R. | D-9 |
3 | 6 | Ghandi B.R. | H-5 |
3 | 7 | Ronato | Totonor |
Løp 4 | |||
4 | 1 | Stjerne Lilja | A-15 |
4 | 2 | Idu Odin | D-7 |
4 | 3 | Odas Eld | Totonor |
4 | 4 | Drivlomen | B-22 |
4 | 5 | Gutvotten | Hot |
4 | 6 | Eiklill | Totonor |
4 | 7 | Bork Turboline | H-4 |
4 | 8 | Trø Oda | H-9 |
Løp 5 | |||
5 | 1 | Golden Ticket | F-3 |
5 | 2 | Lost In France | F-5 |
5 | 3 | Karla B.R. | Totonor |
5 | 4 | Honey Roll | G-8 |
5 | 5 | Ella Plane | B-15 |
5 | 6 | Shergar | F-2 |
5 | 7 | Ron Dennis | D-8 |
5 | 8 | The Spy Who Loved Me | B-23 |
Løp 6 | |||
6 | 1 | Rolf Roys | D-5 |
6 | 2 | Engene May | Totonor |
6 | 3 | Finfaksa | B-20 |
6 | 4 | Stjerne Kompis | G-9 |
6 | 5 | Mellem Frost | H-1 |
6 | 6 | Sjøvoll Julius | A-10 |
6 | 7 | Il Faxa | Hot |
6 | 8 | Nygaards Nena | Storhaug |
6 | 9 | Sellanrå | E |
6 | 10 | Tysvær Tor | F-1 |
Løp 7 | |||
7 | 1 | Orphan Black | H-7 |
7 | 2 | Over The Rise | A-14 |
7 | 3 | Harmonica Stork | Storhaug |
7 | 4 | La Chietti S.B. | A-19 |
7 | 5 | Creek’s Maitresse | D-1 |
Løp 8 | |||
8 | 1 | Wessel Troja | D-6 |
8 | 2 | Berg Oda | H-3 |
8 | 3 | Polle Gnisten | D-4 |
8 | 4 | Thors Athene | H-10 |
8 | 5 | Sjøvoll Rubina | A-23 |
8 | 6 | Svensrud Jerka | A-11 |
8 | 7 | Follstadgutten | F-10 |
8 | 8 | Skauga Luna | F-4 |
Prøveløp | |||
20 | 1 | Mellem Mira | F-11 |
20 | 2 | Polar Perla | A-21 |
20 | 3 | Stjerna I.H. | D-3 |
Prøveløp | |||
21 | 1 | Fearless Dream T. | F-7 |
21 | 2 | Tekeld | D-2 |
Ponniløp | |||
PONNI | 1 | Carthorse Feanor | Storhaug |
PONNI | 2 | Gogo S Tine | Hot 4 |
PONNI | 3 | Starlights Leagcy | Hot 5 |