Påselingslister lørdag 19. november

Bestilling overnatting og eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no
Det legges flis i boksene til de som skal overnatte og litt til dere andre. Fliskontaineren er IKKE åpen. Vi beklager dette, men på grunn av stort svinn ved åpen kontainer er det nødvendig for oss å gjøre endringer.

Påselingsliste Harstad Travpark,19.11.2022
Løp 1
1 1 Wessel Troja D-7
1 2 Soløy Gjertine F-10
1 3 Trøimøy G-8
1 4 Sjøvoll Rubina A-21
1 5 Follstadgutten G-10
1 6 Altagas G-2
1 7 Polle Gnisten D-8
Løp 2
2 1 Lost In France B-16
2 2 Shergar A-6
2 3 Golden Ticket F-2
2 4 Whysofancy B-19
2 5 Camp David T.J. D-9
2 6 Ella Plane B-14
2 7 Honey Roll G-9
2 8 Ron Dennis D-2
2 9 Karla B.R. Hot
2 10 The Spy Who Loved Me B-22
Løp 3
3 1 Gospel de Latour F-11
3 2 Credit Rolls C-5
3 3 Blonde Wind F-5
3 4 Ciku Brogård Storhaug
3 5 Chevy to the Levy F-4
3 6 Muscles’n Genius D-4
3 7 Standpoint’s Joker B-20
3 8 Seeweed A-19
3 9 Netanica Storhaug
3 10 Wayne Brogård A-5
3 11 U.Bergs Svante A-20
3 12 Bombus Jet H-6
Løp 4
4 1 Newton Tooma G-5
4 2 Thai Zeus E
4 3 One Touch F-6
4 4 Lonely Lilly A-22
4 5 Grand Commander E
4 6 Wasted Time Ås G-4
4 7 Louisiana C-10
Løp 5
5 1 Spang Kinge F-7
5 2 Brønnlund Ask H-3
5 3 Maks Mollyn A-23
5 4 Gardin Trappa Hot
5 5 Trø Flax H-9
5 6 Ville Lille Faksen A-11
5 7 Villdensky B-23
5 8 Valle Trym A-15
5 9 Kringlers Viktor E
Løp 6
6 1 Ville Valentine A-9
6 2 Stjerne Kompis H-2
6 3 Joker Blesen A-4
6 4 Engene May A-16
6 5 Mellem Frost H-1
6 6 Sæter Oda B-24
6 7 Finfaksa H-7
6 8 Stormi Noor G-3
6 9 Sjøvoll Julius A-10
6 10 Sellanrå E
6 11 Il Faxa Hot
6 12 Kjærs Emil D-1
6 13 A.H. Svarten H-8
Løp 7
7 1 Europa B-15
7 2 Classic Sun C-9
7 3 Pretty Devil C-1
7 4 My Name Is Prince D-6
7 5 Thai Knight F-9
7 6 Filippa B.R. D-2
7 7 Ghandi B.R. H-5
7 8 Malkin D-10
Løp 8
8 1 Fearless Dream T.K. A-3
8 2 Winner’s Gold A-17
8 3 Creek’s Maitresse F-8
8 4 Moon Shadow F-1
8 5 N.Y. Dance With Me A-18
8 6 M.C. Valiente F-12
9 Løp
9 1 Mellem Blix F-3
9 2 Idu Odin D-5
9 3 Tekeld C-7
9 4 Odas Eld Totonor
9 5 Trø Oda H-10
9 6 Eiklill Totonor
9 7 Drivlomen B-21
9 8 Bork Turboline H-4
Mønstring 1 Mellem Birk C-2