Påselingslister lørdag 22. april

Bestilling overnatting, flis eller eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mailto:per.olav.jorgensen@rikstoto.no
Betaling for flissekk kan gjøres i vekta, øvrige faktureres.

Påselingsliste Harstad Travpark 22.04.2023
Løp 1
1 1 Måråk Gutten G-10
1 2 Stjerne Lilja A-16
1 3 Follstadgutten H-6
1 4 Hassel Odd F-1
1 5 Ville Valentine A-9
1 6 Trø Oda H-10
Løp 2
2 1 Ville Lille Faksen A-11
2 2 Trø Flax H-9
2 3 Villdensky B-23
2 4 Gardin Trappa Hot
2 5 Spang Kinge C-1
2 6 Maks Mollyn A-23
2 7 Kringlers Viktor E
Løp 3
3 1 Frozen Sun A-17
3 2 Gina W. G-1
3 3 Wasted Time Ås G-3
3 4 Classic Sun D-4
3 5 Tanic Plane B-15
3 6 My Name Is Prince D-7
Løp 4
4 1 Ron Dennis C-9
4 2 Lonely Lilly C-5
4 3 Indian Fanatic F-5
4 4 R.M.G. Dancing Queen C-2
4 5 Europa A-5
4 6 Grand Commander E
4 7 Standpoint’s Joker D-3
4 8 Canali D-6
Løp 5
5 1 Fearless Dream T.K. B-20
5 2 Golden Ticket D-1
5 3 Barney Rubble F-3
5 4 Gamnes Karamba G-6
5 5 Black Paint H-7
5 6 Over The Rise A-15
5 7 Faramineux G-8
5 8 Harmonica Stork Storhaug
5 9 Fiores Dream B-14
Løp 6
6 1 A.H. Svarten H-8
6 2 Il Faxa Hot
6 3 Sæther Lomen G-5
6 4 Mellem Stjerne F-9
6 5 Nygaards Nena Storhaug
6 6 Magnat G-7
6 7 Sjøvoll Julius A-10
6 8 Brønnlund Ask H-3
6 9 Ros Svarta Totonor
Løp 7
7 1 Rolf Roys C-10
7 2 Tekeld D-9
7 3 Eiklill Totonor
7 4 Stormi Noor G-4
7 5 Finfaksa A-18
7 6 Sæter Oda B-24
7 7 Joker Blesen B-21
7 8 Wik Faksen C-4
7 9 Engene May Totonor
7 10 Stjerne Kompis H-4
Løp 8
8 1 Credit Rolls D-5
8 2 Muscles’n Genius C-7
8 3 Livi Ladyship F-4
8 4 You C. D-8
8 5 Filippa B.R. C-6
8 6 Netanica Storhaug
8 7 Thai Zeus E
8 8 U.Bergs Svante A-21
8 9 Seeweed F-2
Løp 9
9 1 Suksess Loke F-12
9 2 Wessel Troja C-8
9 3 Baus Alfa D-2
9 4 Sølljerva C-3
9 5 Sjøvoll Rubina A-22
9 6 Svensrud Jerka A-8
9 7 Nordby Håp F-8
9 8 Tverdals Kongen B-19
9 9 Sistemann Ø.K. E
Prøveløp
20 1 Hot Coktail B-18
20 2 Mon Amie Superb G-2
20 3 Amador A-14
20 4 Mellem Mira H-1
20 5 Sør Viking Totonor
20 6 Stjerna I.H. D-10
Prøveløp
21 1 Mellem Birk F-10
21 2 Hedly H-5
21 3 Mellem Lilja H-2