Påselingslister lørdag 15. juli

Bestilling overnatting, flis eller eventuelle ønsker og behov angående boksplasser løpsdag skal rettes til Per Jørgensen tlf: 91166053 eller mail per.olav.jorgensen@rikstoto.no
Betaling for flissekk kan gjøres i vekta, øvrige faktureres.

Påselingsliste Harstad Travpark 15.07.2023
Løp 1
1 1 Mary Plane B-16
1 2 Maytrix S. D-5
1 3 Prima’s Kintana A-6
1 4 Fearless Dream T.K. A-8
1 5 Winner’s Gold Totonor
1 6 Hot Coktail B-20
1 7 Golden Ticket D-9
1 8 Barney Rubble C-1
1 9 Creek’s Maitresse F-11
1 10 Lost In France A-5
1 11 Race Brodda B-18
1 12 Live Then Give A-22
1 13 N.Y. Dance With Me A-3
1 14 Lucky Queen G-8
Løp 2
2 1 Gamnes Karamba G-5
2 2 Mount Everest A-21
2 3 Black Paint H-7
2 4 N.Y. Electric Love D-4
2 5 Harmonica Stork Storhaug
2 6 Fiores Dream B-14
2 7 Karla B.R. Hot
2 8 M.C. Valiente F-10
2 9 Calypso Titan C-5
2 10 Over The Rise A-14
2 11 S.K.’s El Capitano A-23
Løp 3
3 1 Sjøvoll Rubina F-2
3 2 Gutvotten Hot
3 3 Svensrud Jerka A-9
3 4 Sistemann Ø.K. E
3 5 Follstadgutten H-3
3 6 Tverdals Kongen B-22
3 7 Hassel Odd C-3
3 8 Bråtnes Idunn G-5
3 9 Trø Oda H-8
3 10 Ville Valentine A-10
3 11 Nordby Håp C-8
3 12 Drivlomen B-21
Løp 4
4 1 Sæter Oda B-24
4 2 Joker Blesen A-7
4 3 Engene May Totonor
4 4 Stjerne Kompis G-9
4 5 Rive Rodin F-9
4 6 A.H. Svarten H-6
4 7 Wik Faksen D-6
4 8 Maris Rappfot G-4
4 9 Il Faxa Hot
10 Sæther Lomen G-3
4 11 Nygaards Nena Storhaug
4 12 Mellem Stjerne C-9
Løp 5
5 1 Brønnlund Ask G-10
5 2 Faste Jerva B-15
5 3 Mietor Hot
5 4 Trø Flax H-9
5 5 Villdensky B-23
5 6 Gardin Trappa Hot
5 7 Sjøvoll Julius A-11
5 8 Spang Kinge D-1
5 9 Mellem Frost H-1
5 10 Philip Lyn F-12
5 11 Kringlers Viktor E
Løp 6
6 1 Wasted Time Ås G-2
6 2 Mon Amie Superb G-1
6 3 Seeweed C-2
6 4 R.M.G. Dancing Queen D-2
6 5 Standpoint’s Joker A-4
6 6 Classic Sun B-19
6 7 Tanic Plane B-17
6 8 Ghandi B.R. H-4
6 9 Pretty Devil C-10
6 10 Key To Happen F-7
6 11 U.Bergs Svante A-22
6 12 Thai Knight F-8
Løp 7
7 1 Mellem Lilja H-2
7 2 Suksess Loke A-18
7 3 Cess A.C. A-17
7 4 Helt Vill E
7 5 Wessel Troja D-8
7 6 Grøtte Ty C-4
7 7 Thors Athene H-10
7 8 Baus Alfa D-10
7 9 Augustin F-6
7 10 Litha D-3
Mønstringsløp
20 1 Blåmandag E
Prøveløp
21 1 Orphan Black H-5